zachmurzenie duże
-2°
-2°
czwartek
Najstarsza radna w gminie Kruszyna
07 września 2018 r. | 11:03
22

71-letnia Wiesława Domagała to najstarsza radna tej kadencji. Radna z Lgoty Małej jest emerytką. Nie posiada żadnych oszczędności, jest za to współwłaścicielką domu 160m2 o wartości 200 000 zł oraz gospodarstwa rolnego o wartości 1500 zł. Co ciekawe, w ubiegłym roku zarobiła na nim równowartość tego gospodarstwa. Z tytułu emerytury otrzymuje 15 784,14 zł, a jako radna 6000 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Najstarsza radna w gminie Kruszyna”

 1. anonim pisze:

  Czas emerytury

  19
  8
 2. Płomyk pisze:

  Nie ważny jest wiek, liczy się skuteczność. Wystarczy popatrzeć na naszą miejscowośc ile zostało zrobione. Wszystko to dzięki działanią naszej radnej. Nie wyobrażam sobie kolejnej kadencji bez Pani Wiesławy.

  8
  29
  • obywatel pisze:

   Starsze osoby też są w społeczeństwie i mają prawo działać, zwłaszcza tak operatywni i pracowici jak pani Wiesława, która nie jednego młodego przerasta werwą i działaniem.
   To nie pogoń za pieniędzmi, tylko chęć działania mobilizuje panią Wiesię do kandydowania, gdyż zapewne nie zdążyła jeszcze zrealizować wszystkich swoich pomysłów dla dobra wsi i jej mieszkańców. Widzę na co dzień jej zaangażowanie i pracę w utrzymaniu tego o co walczyła, a także wydatkowanie swoich zarobionych na byciu radną środków na cele ogółu.
   Mam nadzieję, że mieszkańcy jej okręgu docenią jej poświęcenie i pozwolą jej tak skutecznie i ofiarnie dalej działać.

   2
   5
 3. Ala pisze:

  No to już teraz wiemy czemu się tak koryta trzyma, że niczym jej się nie da oderwać.

  29
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Myślę że akurat to 500 zl miesięcznie to nie jest coś co by tak ludzi bardzo kusilo w dzisiejszych czasach i sprawiało ze za wszelką cenę, – jak to Pani “wyszukanie” ujęła – będzie się trzymał koryta.

 4. Mieszkaniec pisze:

  A ja nie wyobrażam sobie kolejnej kadencji z panią Wiesława, na jej miejscu odszedł bym z twarzą!

  29
  7
 5. Tomek pisze:

  No i czas najwyższy zwolnić miejsce młodszym!! Pani Wiesławo ile jeszcze!

  32
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Jeśli młodszy nie umie się wybić tylko czeka aż starszy mu zwolni miejsce to chyba zbyt wiele sobą nie reprezentuje tylko idzie na łatwiznę a takich ludzi to nam raczej nie potrzeba.
   Pozdrawiam, młody ale bardziej ambitny mieszkaniec gminy

   3
   5
 6. Marek pisze:

  Brawo panie Administratorze strony, widzę że manipulować komentarzami i głosowaniem na radnego potrafi pan doskonale. Tylko dla osób inteligentnych jest to doskonale widoczne jak pod pana komentarzem tuż po jego opublikowaniu nagle znajduje się 25 polubień lub gdy w ciągu godziny oddaje pan 50 lewych głosów na radnego którego akurat chce pan w danym tygodniu wypromować . Niech się pan zastanowi nad swoją działalnością bo nie prowadzi to do niczego dobrego 🙁

  16
  13
  • Mieszkaniec pisze:

   Widzę że niektórzy nie potrafią pogodzić się z porażką i węszą podstęp….Żałosne….

   7
   9
   • Mieszkaniec pisze:

    Nie trzeba węszyć żadnego postępu inteligentny człowiek od razu zorientuje się że prowadzony, “projekt” nie ma nic mądrego do zaoferowania. Z tego co da się zaobserwować to akcja ta wprowadziła tylko dużo złości i kłótni między ludzi a nic dobrego z tego nie wynikło. Wiec to samo za siebie mówi.

 7. Andrzej pisze:

  A co ma Administrator do tego jak i kiedy ludzie głosują? Nie oceniaj jak nie jesteś pewien! Znam osoby które boją się napisać komentarz, ale plusy naciskają jeżeli zgadzają się z zamieszczonym postem.

  7
  10
 8. Tomasz pisze:

  A ja i tak osobiście uważam, że skoro jest ustalona dolna różna granica wieku na różne stanowiska, to również powinna być ustalona górna granica wieku po której nie wolno by było już kandydować na radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentowa, posłów itd. Itd.

  13
  3
 9. Admin :D pisze:

  Myślę, że Administrator powinien zając się tym co potrafi najlepiej robić czyli Strzyżeniem Psów.

  14
  10
 10. Mieszkaniec pisze:

  Czemu ma nas interesować zdanie kogoś kto boi się wypowiedzieć.
  A odnośnie administratora to jako administrator ma wpływ na wszytko tak już jest w internetowym świecie jeśli cokolwiek zakładasz prowadzisz jakąś stronę to możesz na niej wszystko,więc tego typu komentarze są po prostu bez sensu. Zapoznaj się z ideologia prowadzenia takich projektów i tyle

  4
  1
 11. Mieszkanka pisze:

  Pani Wiesławo żegnamy panią już, już czas na emeryturę pani iść.

 12. Ala pisze:

  No to Lgota znowu postawiła na młodzież, dobrze że chociaż Pani Agnieszka została Radną.

  • obywatel pisze:

   Mieszkańcy Lgoty mają swój rozum i potrafią docenić zaangażowanie i pracę Pani Wiesi, która jest młoda duchem i pełna zapału do dalszego działania. Mam nadzieję, że obie radne będą wspólnie działały na rzecz naszej miejscowości. Cieszę się z tych wyborów i życzę sukcesów.

   1
   1
 13. obywatel pisze:

  Nie żegnaj, tylko witaj i życz dalszej owocnej pracy na rzecz wsi. A tak naprawdę , to nie chwal dnia przed zachodem słońca. Na emeryturze to Pani Wiesia jest od dawna i dlatego ma czas na pracę dodatkową i działania.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *