zachmurzenie duże
-3°
-3°
środa
fot. SM w Blachowni
Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Kruszyna
16 maja 2022 r. | 11:20
0

W czwartek i piątek nastąpi objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Kruszyna.

harmonogram:

19 maj 2022 r. – Baby, Jacków, Wikłów, Kruszyna, Bogusławice

20 maj 2022 r. – Kijów, Lgota Mała, Łęg, Pieńki Szczepockie, Teklinów, Widzów , Widzówek

Odpady wielkogabarytowe zaliczamy do nich: stoły, krzesła, sofy, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, rowery, wózki dziecięce, zużyty sprzęt RTV i AGD ( pralki, lodówki, telewizory, radia itp.).

UWAGA:  Sprzęt AGD i RTV musi być kompletny w przeciwnym wypadku będzie nie odebrany.

WAŻNE: Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, drzwi, okna płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, opony samochodowe, styropian, papa, wata szklana, gruz.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *