zachmurzenie duże
-3°
-3°
środa
Oceń radnego: Agnieszka Maj najlepsza!
08 grudnia 2018 r. | 19:44
4

222 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazała się Agnieszka Maj, najsłabszym był Sebastian Wysmołek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Maj najlepsza!”

 1. Janko pisze:

  No zdecydowanie. To było prawdziwe wejście smoka do Rady Gminy. Ledwie 2 tygodnie działalności i już tyle załatwionych spraw. Nie sposob wszystkich wymienić, a pewnie i tak nie o wszystkich jesteśmy informowani bo pani Agnieszka to nad wyraz skromna osoba. Tak trzymać!

  8
  9
 2. *** pisze:

  Jaszcze nic nie zrobiła a już oceniona rodzina ją wspiera ehhhh.

  6
  7
  • Xl pisze:

   Jak się chce dobrze swoje zadanie wypełniać to od razu a nie na koniec kadencji. Niektórzy są kolejną kadencję i nic nie robią

   2
   2
 3. Patryk pisze:

  Proszę darować sobie tego typu uszczypliwości. Pani Agnieszka jest właściwą osobą na tym urzędzie, potrafiącą dbać o interesy swojej miejscowości i Gminy Kruszyna, w przeciwieństwie do pozostałych radnych.

  10
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *