zachmurzenie duże
-3°
-3°
środa
Oceń radnego: Broniszewska ponownie najgorsza!
05 sierpnia 2018 r. | 11:30
2

549 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszym była Milena Broniszewska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Broniszewska ponownie najgorsza!”

 1. Obserwator pisze:

  Śmieszne jest to Głosowanie. Administrstor strony manipuluje średnią z Ocen jest to osoba w dużym stopniu siejąca propagande. Wpisy dodawane na stronę sa dalekie od rzeczywistości prajtycznie zawsze działające na niekorzyść Gminy.

  4
  2
 2. Gabriel Zasępa pisze:

  Sugerujesz, że redaktor promuje starych a dyskredytuje młodych? Jaki może mieć w tym cel?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *