zachmurzenie duże
-1°
-1°
wtorek
Oceń radnego: Domagała najlepsza!
08 lipca 2018 r. | 14:11
8

641 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszym była Elżbieta Jaszak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Domagała najlepsza!”

 1. Ktoś ważny pisze:

  Czas na emeryturę

  35
  4
 2. Mikado pisze:

  Najlepsza radna jaką znam. Wielkie zaangażowanie w to co robi, i co najważniejsze skuteczność. Tak trzymać Pani Wiesiu

  3
  9
 3. Zmarzlik pisze:

  W dzisiejszych czasach jest bardzo mało tak uczciwych i oddanych dla swojego regionu ludzi. Dziękujemy Pani Wiesławo

  3
  18
 4. GUNKI pisze:

  Kampania wyborcza rusza już niebawem, więc może warto zastanowić się nad oceną dla Samorządowców za ostatnią kadencje. Czy ktoś coś robi?? Czy tylko pobiera dietę jak niektórzy Radni z Jackowa, Widzowa czy też Wikłowa.

  3
  2
 5. Ala pisze:

  A może czas już nie robić prywaty Pani Wiesiu i faktycznie czas na odpoczynek przecież żaden Radny nie jest na stałe związany z laptopem którego dostał za darmo

  16
  2
 6. Tomasz pisze:

  Przecież Radny to nie zawód, czas na kogoś młodszego

  24
  3
 7. Andrzej pisze:

  Dość załatwiania prywaty !!!

  21
  3
 8. Ja pisze:

  Radni z Jackowa wiem ze duzo pomagaja harytatywnie sa na kazde zawolanie .A praca Radnych w gminie zalezy od ilosci glosow na przyklad inwestycie w danej wiosce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *