zachmurzenie duże
wtorek
Oceń radnego: Henryk Kowalski najlepszy!
26 stycznia 2019 r. | 18:30
3

531 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Henryk Kowalski, najsłabszym był Sebastian Wysmołek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Kowalski najlepszy!”

 1. Ospa pisze:

  Panie Heńku niech Pan dołoży parę złoty jeszcze do garaży w Jackowie bo te 40 pojazdów bojowych gdzieś się musi zmieścić.A przecież ktoś ten zakup podpisał.

  2
  1
  • Ja pisze:

   Ospa lekarza potrzebujesz ? co ty piszesz za bzdety 40 pojazdow.Po zatym Jackow sam organizuje sobie kase ,i sami na tej budowie pracuja.

 2. Piotr pisze:

  Czegoś nie wiemy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *