zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
wtorek
Oceń radnego: Henryk Kowalski najlepszy!
31 marca 2019 r. | 11:07
1

390 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Henryk Kowalski, najsłabszy był Sebastian Wysmołek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Henryk Kowalski najlepszy!”

  1. Sancho Pansa pisze:

    Brać sie do roboty i poprawić noty. Może skecz?

    3
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *