zachmurzenie duże
11°
11°
piątek
Oceń radnego: Kołaczkowski najgorszy!
15 lipca 2018 r. | 13:42
2

457 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszym był Roman Kołaczkowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kołaczkowski najgorszy!”

  1. Gość pisze:

    Domagała najlepsza śmiechu warte rodzina ją wspiera ocenami. Żałosne daj kobieto szansę młodym bo sklerozę masz na emeryturę czas !

  2. Gość pisze:

    Roman Kołaczkowski ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *