pochmurnie
-5°
-5°
poniedziałek
Oceń radnego: Kowalski najgorszy
06 października 2019 r. | 13:16
8

359 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszy był Henryk Kowalski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kowalski najgorszy”

 1. Sołtys pisze:

  Najsłabszy bo najwięcej robi. Każdy by chciał takiego radnego

  2
  6
 2. K pisze:

  Taaa a kto chciał nagrody dla wójt i całej trójki mało zarabiają.. Za sukcesami jak zwykle stoją mali ludzie o których się głośno nie mówi. Pan Henryk coś jest dwulicowy

 3. Ja pisze:

  Wiele można zarzucić panu Henrykowi, ale jest na pewno radnym dbającym o interesy zwykłych, maluczkich mieszkańców i śmiało mówi to o czym inni szepczą po kątach. A co dwulicowości – popatrzcie na tych, co obiecywali nam cuda, a teraz siedzą i przyklepują

  1
  5
 4. Anna pisze:

  Taa dba o interesy., chyba swoje jak ktoś mądrze powiedział bez powodu nie podlizywal się na sesji władzy na bank chce coś osiągnąć. Po drugie ludzie czy wy nie widzicie jaki jest sposób wypowiedzi tego człowieka. Zresztą jak i innych radnych. Radny powinien przede wszystkim miec wykształcenie osiągnięcia i dopiero się za coś brać. A je każda sesja kali jeść kali pić…

  6
  2
  • No 99 pisze:

   Pan Henryk to akurat osoba ktora jako jedna z niewielu myśli że pyskiem możne wszystko załatwić a jak mu już to nie wychodzi to zaczal wchodzić w d.. Władzy zeby coś osiągnąć ciekawe co tam ma do ugrania.zeby być osoba publiczna trzeba coś sobą reprezentować. A niestety tutaj niczego oprócz kąsliwego języka nie widać

   5
   4
 5. Sołtys pisze:

  Tak tak trzeba mieć wykształcenie i wiedzę żeby w d… Wchodzić wójtowej. Ci co nie widzą najwięcej mają do powiedzenia. Tylko P. Heniek potrafi z każdym stanąć i pogadac a nie nosić głowę zadartą i uważać że nie widzi prostego człowieka.

  2
  5
 6. Kkkk pisze:

  Zazdrość przez was przemawia

  2
  3
 7. Piotr pisze:

  Pusty jak bęben!!!

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *