zachmurzenie duże
wtorek
Oceń radnego: Kowalski najgorszy
10 listopada 2019 r. | 12:53
3

298 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszy był Henryk Kowalski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kowalski najgorszy”

 1. Kkkk pisze:

  Ci co chcą najlepiej dla ludu są najgorsze dla Pana. Cóż mam nadzieję że Pan Heniek tego nie czyta i robi swoją robotę. Jak On bym Sołtysem coś się działo na wsi a teraz wieś umiera. Plac zabaw może na wiosnę będzie otwarty . Nie ma kto dopilnować żeby zrobić coś porządnie.

  3
  1
 2. mieszkaniec pisze:

  Mój przedmówca trochę niezorientowany – obecny sołtys to rodzina pana Henia:)))

 3. Kkkk pisze:

  Zorientowany pisząc był a nie jest. A że synową teraz jest to wszyscy wiedzą ale przykład od starszych nie idzie niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *