zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Oceń radnego: Wiesława Domagała najlepsza
20 października 2019 r. | 17:14
2

307 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszymi byli Andrzej Łapeta i Milena Kawlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wiesława Domagała najlepsza”

  1. Piotr pisze:

    Jak może być inaczej skoro sprzedali się Jadwidze

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *