zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Oceń radnego: Wójt Jadwiga Zawadzka najgorsza!
10 czerwca 2018 r. | 11:39
7

375 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Józef Wąsikiewicz, najsłabszym była Wójt Jadwiga Zawadzka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jadwiga Zawadzka najgorsza!”

 1. Gabriel Zasępa pisze:

  Czyżby nadchodził koniec pani wójt?

  2
  5
 2. Ktoś ważny pisze:

  Wielkimi krokami.

  3
  1
 3. Ala pisze:

  a kiedy poznamy aktualne wyniki, których głosowanie zakończyło się 10.06.2018 ??

 4. Ala pisze:

  jest środa a poprzednich wyników nadal nie ma, czyżby były dla kogoś nie wygodne ? a może administrator strony zatracił swój neutralny i nie stronniczy charakter ??

 5. Gabriel Zasępa pisze:

  Przecież te wyniki ukazują się pod koniec każdego tygodnia a dziś jak piszesz jest środa.

 6. Ala pisze:

  czyli jak dobrze rozumiem dane z “głosowania” które zakończyło się w niedzielę 10 czerwca o 23:59 pokażą się kiedy ??? w piątek ?? zawsze jest tygodniowy poślizg w analizie danych ?? bo wydawało mi się, że jak coś robię na stronie to staram się żeby było to jak najbardziej aktualne! dalej uważam że strona zaczyna mieć coraz bardziej stronniczy charakter!

 7. Ala pisze:

  No i jest piatek A dalej nie mamy wyników z niedzieli 10.06.2018 mam skopiowane zrzuty ekranu z 10.06.2018 z godziny 23.58 I według nich najlepiej oceniany radnym był Piotr Rybak z wynikiem 2.76 A najgorszy wynik osiągnęła radna Iwona Niemiec z wynikiem 1.58, dlaczego nie ma tych danych ma stronie????

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *