zachmurzenie duże
-1°
-1°
wtorek
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Oceń radnego: Wójt Jadwiga Zawadzka najlepsza!
02 kwietnia 2018 r. | 14:53
3

205 głosów oddaliście w minionym tygodniu w pierwszym historycznym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wójt Jadwiga Zawadzka, najsłabszym był Andrzej Łapeta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jadwiga Zawadzka najlepsza!”

  1. Gabriel Zasępa pisze:

    Gratulacje za zwycięstwo.

  2. Jasion pisze:

    A Andrzej najgorszy 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *