zachmurzenie duże
niedziela
zdjęcie poglądowe
Place zabaw w gminie Kruszyna już otwarte
05 czerwca 2020 r. | 14:57
4

Z dniem 30 maja 2020 roku został zniesiony zakaz korzystania z placów zabaw i siłowni zewnętrznych.

Jeśli w przestrzeni otwartej masz możliwość zachowania 2 metrów odległości od innych, nie musisz zasłaniać ust i nosa.

Uwaga! Jeśli nie jesteś w stanie na świeżym powietrzu utrzymać 2-metrowego dystansu od innych – wówczas musisz zasłonić usta i nos.

Pamiętajmy! Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia), osoby wspólnie mieszkające, osoby niepełnosprawne, osoby, które zasłaniają usta i nos. /UG/4 odpowiedzi na “Place zabaw w gminie Kruszyna już otwarte”

 1. Kkkk pisze:

  Jest to fakt bardzo dziwny. Dzwoniłam do gminy i Pan który jest odpowiedzialny za place zabaw twierdził że place są czynne od 6 czerwca,widać niedoinformowany, Czy wszystkie place zabaw są otwarte, niestety nie. Wystarczy zobaczyć jak nowy plac zabaw w Boguslawicach niszczeje. Trawa po pas, piasek niewymieniony według zaleceń sanepidu. No coz ładnie to tylko wygląda na zdjęciu rzeczywistość jest inna.

 2. Mieszkanka pisze:

  Bardzo śmieszne że otwarte plac zabaw przy przedszkolu w Kruszynie zamknięty ogrodzenie zamknięte na łańcuch i kłudki więc co to za ściema? Tak dla picu

  2
  1
 3. Mkj pisze:

  Jak mogą być otwarte jak urzędnicy z gminy nawet daty otwarcia nie znają . Jaka władza tacy poddani

  2
  1
  • Boguslawice pisze:

   Z tymi placami zabaw to kpina. Sołtys wsi Bogusławice chwali się że są pieniądze na firmę do koszenia trawy na placu zabaw. A jak się okazuje trawę kosza pijoczki za piwo a kasa z rady sołeckiej na co idzie . A no właśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *