zachmurzenie duże
-2°
-2°
piątek
Poszukiwany Grzegorz Żyła z Częstochowy
23 marca 2018 r. | 23:30
1

Poszukujemy Grzegorza Żyły, 39-letniego mieszkańca Częstochowy, który wyszedł z domu 21 marca br. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do częstochowskiej Policji oraz pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Rysopis zaginionego: wzrost 177 cm, tęga budowa ciała, waga około 98 kg, łysy, zarost na twarzy, twarz owalna, oczy zielono-szare, widoczne ubytki w uzębieniu, na prawym przedramieniu tatuaż.

W chwili zaginięcia ubrany w czarną bluzę z kapturem, ciemne spodnie, brązowe, zamszowe, sznurowane buty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do oficer dyżurnego częstochowskiej Policji tel. (34) 369 1255/ 1511 oraz pod nr alarmowe 997 lub 112. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Poszukiwany Grzegorz Żyła z Częstochowy”

  1. Jasion pisze:

    Szkoda chłopaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *