zachmurzenie małe
17°
17°
sobota
Przetarg na samochód rozstrzygnięty. Ale co z remizą?
05 lipca 2019 r. | 11:26
33

Rozstrzygnął się przetarg na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla OSP Kruszyna. W przetargu pojawiła się tylko jedna oferta - firmy bocar z Korwinowa, która zaoferowała 759 771 zł za przygotowanie samochodu. Oferta ta została wybrana i do końca września strażacy będą cieszyć się z nowego samochodu.

Co z tego, skoro mogą go nie mieć gdzie trzymać...

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na “Przetarg na samochód rozstrzygnięty. Ale co z remizą?”

 1. ???? pisze:

  Przecież strażacy nie są pozbawieni remizy, tylko pomieszczeń sklepu i chyba sali bankietowej…
  Po co robić takie zamieszanie? ( oczywiscie pieniadze)
  W innych gminach straż mogła oddać pomieszczenia, które są pomieszczeniami należącymi do GMINY, (np. Widzów oddał jedno pomieszczenie na bibliotekę i jakoś nikt nie robił afery).

  11
  6
  • Dobry pisze:

   Jak jesteś niedoinformowana to się nie odzywaj. W remizie też oddane pomieszczenia na orkiestrę, sportowcom, telekomunikacja. To wszystko nic? Ty śpisz w pokoju to po co ci w domu łazienka. Pieprzenie

   8
   5
   • Kowalska pisze:

    To które z pomieszczeń potrzebne są straży, skoro praktycznie wszystkie były i są nadal wykorzystywane przez kogoś innego niż strażacy?

    10
    2
    • ANA pisze:

     O to jest dobre pytanie,tez chcialabym wiedziec

     7
     2
     • Grzegorz Frymus pisze:

      To idź i zadaj je wojtowej ona odpowie…. Tzn ona powie co macie pisać i jak odpowiadać na zadane pytania a wy jej słuchajcie dalej jak świnia grzmotow

      7
      7
     • Dobry pisze:

      Przyjdź to ci wytłumaczą na czym polega funkcjonowanie OSP. Ale pieski aktywne no. Będzie pochwała i jakiś ochłap??

      5
      3
  • Emek pisze:

   A salę oddali??? To co to za porównanie. W kruszynie już 3 pomieszczenia oddali. Co ty wogule piszesz

   4
   2
 2. Kowalska pisze:

  Z tego co wiem, to strażacy trzymają samochód w garażu, nie w remizie- a garażu nikt im nie zabiera.

  7
  4
  • Dobry pisze:

   Proszę się doinformować dopiero bzdury pisać. Wujtowa chłopakom wysłała pismo że od 1 lipca działają w straży nielegalnie bo umowa nie podpisana. W Bogusławicach umowy nie było przez 3 miesiące i nikt problemu nie robił. Pytam gdzie ci radni z kruszyny??? Łapówki pobrane i morda w kubeł nie. Wstyd na całe województwo.

   6
   5
  • Like pisze:

   Patrząc po twoich wypowiedziach to jesteś płaski jak deska.Ty tylko masz jedna śpiewkę że pieski wójtowej,ze wójtowa wszystkim mówi co maja robic.To jestes chory i cyniczny skoro tak myslisz.Ja tej kobiety wogole nie znam,wiem jak wygląda tylko ze zdjeć w internecie a ty wszystkich wrzucasz do jednego wora.To ze ktos nie ma takiego zdania jak ty to nie znaczy ze trzeba ziajać jadem do niego

   5
   5
  • Emek pisze:

   To zamknij psa w budzie, poco go wypuszczać. Brednie

 3. Grzegorz Frymus pisze:

  Człowieku to tak jak byś w domu swoim włożył w masę pracy i wysiłku aby coś zrobić a później jakąś postrzelona baba przychodzi i mówi że masz wypier….. Bo to jej…. Dalej uważasz że to jest ok??? Poza tym broniła się twierdząc że to tylko o hurtownie chodzi gówno prawda chodzi o całą sale a projekt umowy jest tak zrobiony że za każdym razem gdy chcemy wejść na salę to na kolanach do gminy i błagać o pozwolenie…. Taki chu….j

  9
  4
  • ???? pisze:

   Te pomieszczenia należą do GMINY. Więc tak p. Wójt ma pełne prawo “zabrać” pomieszczenia 🙂
   ps. nie jestem jak to Pan ma w zwyczaju nazywać “pieskiem wojtowej”, bo nie mam z nią żadnych wspólnych dróg. Jestem trzeźwo myślącą osobą i po prostu jezeli coś należy do gminy to gmina ma pełno prawo się tym rządzić.

   8
   3
   • Alvaro pisze:

    NIE, remiza nie należy do GMINY w osobie P. Wójt, tylko do mieszkańców Kruszyny

    8
    4
    • Kowalska pisze:

     A wszyscy mieszkańcy gminy to strażacy? Jeśli ktoś ma inne zdanie na ten temat to trzeba go opluć?

     5
     3
     • Dobry pisze:

      Trzeba się zapoznać z tematem dopiero pisać. Nikt tu strażaków nie popiera? Same pieski wujtowej propagandę sieją? Ręce mi opadają.

      3
      4
   • Grzegorz Frymus pisze:

    Gmina to nie tylko wójt ale to ludzie którzy ją tworzą…. Dobrze ze wiesz jakim mianem określam takich ludzi jak ty więc nie muszę się powtarzać

    4
    2
   • Dobry pisze:

    A jeślii bezprawnie to było odebrane to chłopaki mają prawo o swoje walczyć. Pisząc takie żeczy twierdzę że jesteś nietrzeżwo myśącym pieskiem wujtowej i to na krutkiej smyczy

    4
    3
 4. ?? pisze:

  Panu redaktorowi tej strony na prawdę żal d*** ściska. Temat tej remizy nie nabije panu tyle wejść co myśli. Proszę nie siać propagandy 😉

  4
  7
  • Grzegorz Frymus pisze:

   Redaktor??? Jemu tylko zależy żeby szumu narobić bzdury pisze bo wie że zrobi szum i wejść będzie miał a oczywiście największy szum robi się wokół straży…. To jest coś na pokroju Fakt czy super expres i inne tego typu gowniane gazetki… Masakra Pan redaktor?

   2
   3
   • Patryk pisze:

    Tak, tylko że Pan Redaktor przynajmniej pisze o naszej sytuacji i mamy możliwość się wypowiedzieć a nie jak w przypadku propagandówki P. Wójt w postaci Głosu Gminy i oficjalnej strony Urzędu Gminy. Więc nie ma co krytykować…

    3
    4
 5. ANA pisze:

  Dokładnie,samochód maja gdzie trzymac.A i całej remizy nikt im przeciez nie zabierze ludzie

  5
  5
 6. Grzegorz Frymus pisze:

  Więc skoro nie znasz czemu bronisz??? Czyżby kolejny szczeniaczek się odezwał który nic nie wiem nikogo nie zna osobiście ale oczywiście się z nami nie zgadza bo to dobra kobieta uczciwa i zaufana… Wiele jeszcze nie wiecie….

  3
  4
  • Like pisze:

   To ty nie znasz a obrazasz.Gdzie ja napisałam ze jej bronię?.Bronisz strazaków bo jestes strazakiem.Ja do strazaków nie mam nic,sa potrzebni i to bardzo-wiadomo- ale nie bedziesz mnie obrażał i wypisywał głupot,ze wójtowa mówi mi co mam robic i pisac.Proste

   1
   3
   • Dobry pisze:

    Jakbyś się zapoznała że sytuacją inaczej byś pisała. Trzeba poznać obie strony medalu dopiero zabierać głos

    2
    1
 7. Dobry pisze:

  Same anonimy piszą. Ale odważni??

  4
  2
 8. ANA pisze:

  Ten temat jest wałkowany juz chyba z pół roku.Niech sie w końcu zacznie dziać coś konkretnego a nie tylko Wójt-strażacy i obrzucanie nie błotem jedno na drugie

 9. Rumcajs pisze:

  Tak Wójtowa i jej pieski które szczekają jak im czarownica zagra, widać kto z jej bajki, radni którzy tylko poklaskuja kolejne długi byle by tylko Widzów wzbogacić . Wiezdajac do Widzowi widać inną bajkę a kruszyna Gmina i co z tego ją burdel na kółkach. Każdy się boi odezwać. Mam nadzieję że czarownica w końcu ten dom starców otworzy i tam się przeniesie. A zobaczycie że główną dowodząca tam będzie właśnie ona. Posadkę na starość sobie szykuje

  6
  2
 10. Anonim pisze:

  Ciekawe dlaczego straż z kruszyny nie odprowadzała podatków tylko gmina jeśli twierdzą że to jest ich 😉

  1
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *