bezchmurnie
23°
23°
wtorek
MWM Brzesko
Rada podniosła stawki za śmieci. Będzie najdrożej w regionie!
05 grudnia 2022 r. | 12:23
6

Dziś Rada Gminy Kruszyna przebiła gminę Rędziny w wysokości opłat za śmieci. Od nowego roku mieszkańcy gminy Kruszyna za odbiór śmieci segregowanych będą płacić 39 zł od osoby, a za śmieci niesegregowane 78 zł. To najwyższe stawki w regionie!

Dotychczas mieszkańcy płacili odpowiednio 33 zł i 66 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Rada podniosła stawki za śmieci. Będzie najdrożej w regionie!”

 1. Niespodzianka pisze:

  zglupieli chyba, niby skąd ludzie mają brać na to wszystko, tym bardziej że śmieci nie ma aż tak dużo

  5
  1
 2. Dominika pisze:

  w Mykanowie od nowego roku 34zł. to skąd u nas taka perła. jakie firmy startowały w przetargu i jakie kwoty zaproponowały? proszę o informację

 3. donald tusk pisze:

  ja wam wójta nie wybierałem w gminie jest mafia jeden pracownik nie wie ile zarabia drugi a skąd podwyżka dla wójtowej ?

  • Sw.Mikołaj pisze:

   to co się wyprawia w Gminie Kruszyna to brak słow mafia zagarneła wszystko co to są wogule za Radni że nie idą za ludźmi nie wnioskują o stabilizację opłat nie szukają tańszych firm usługowych tylko podnoszą ceny .Ale gmach do imprez w Widzowie wybudowali teraz niech se ludzie utezymuja .A może wspaniali radni by zrezygnowali ze swoich wypłat za sesję i wsparli jakże to biedna Gminę to by był dopiero dobry uczynek a nie zyriwać na ludziach ruszcie głowami a nie dupami

   7
   1
 4. Zwykły kowalski pisze:

  Halę( salka) w widzowie na gaz, oraz podwyżkę dla wójtowej i bezradnych trzeba z czegoś sponsorować.

  3
  1
 5. Śmieszne pisze:

  Radni zagłosowali za podwyżką, to co to za radni?! powinni głosować albo za utrzymaniem opłaty na obecnym poziomie, albo za obniżeniem!.. po prostu śmieszne xD Co rusz się dowiadujemy, że jest nam fundowana podwyżka za śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *