zachmurzenie duże
-3°
-3°
środa
screen TVP Katowice - Aktualności 27.12.2018, godz. 21.00
Radni zagłosowali przeciw OSP Kruszyna. Wójt pokazała, kto rządzi w gminie!
29 marca 2019 r. | 11:51
7

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kruszyna, radni od Wójta podjęli uchwałę w sprawie nie wyrażenia zgody na przejęcie przez Ochotniczą Straż Pożarną przeniesienia prawa własności nieruchomości położonej w Kruszynie przy ul. Strażackiej 2.

Przeciw strażakom zagłosowało aż 12 radnych!

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Radni zagłosowali przeciw OSP Kruszyna. Wójt pokazała, kto rządzi w gminie!”

 1. NajMlody pisze:

  Boją się o swoje posadki . Jak by głosowanie było tajne i anonimowe to by inaczej było. Niech ta śmieszna osoba idzie na emeryturę i w swoim domu starców rządzi a nie w naszej gminie a i niech wszystkich przydupasow ze sobą weznie

  17
  11
 2. czytelnik pisze:

  Niestety, to było do przewidzenia

  7
  3
 3. Pawel pisze:

  To bardzo dziwne że nikt nie poparł strażaków nawet inne jednostki z gminy nie stanęły w obronie kolegów ciekawe dlaczego ? Dobrze że mają chociaż poparcie “redaktora” Gąsiorowskiego który nie ustaje w próbach oczerniania aktualnie sprawujacych władzę, ciekawe kto tam za tym Panem stoi pewnie jakis przyszły kandydat na wójta -słabe to i to bardzo tak jak i poziom dziennikarstwa który prezentuje.

  16
  8
 4. Bolek i lolek pisze:

  Chłopakom pozostaje jedyna droga – postaranie się o referendum w sprawie odwołania Włodarza gminy.

  9
  6
 5. Ktos pisze:

  Na waszym miejscu bym się tak nie orał. Ta gminę i tak niedługo tylko zaoraja. Nic tu nie ma. Centrum kruszyny straszy. Nie ma się czym chwalić. Urząd też wam się nie podoba bo według opinii wszech mądrych sami niekompeteni urzędnicy. W sumie jaki klient taki urzedas. Wciela was w inne szeregi i będziecie tylko punktem na mapie do tego bardzo malutkim..

  7
  2
 6. ktosss pisze:

  Swoja droga posluchac transmisji online rady gminy …. Wypowiedzi niektorych radnych to ‘Kali jesc, Kali pic’. Gdzie jakis poziom wypowiedzi w danym temacie. Wielki pysk wszystkiego nie zalatwi. Troszke ogłady, bo to nie jarmark, a urzad, no jakby nie bylo.

  12
  2
  • mieszkaniec pisze:

   Po pierwsze ktosssiu określanie mianem pyska w stosunku do ludzi też nie świadczy o zbyt dużej kulturze osobistej jak i wykształceniu gdyż ośmielę się przybliżyć Ci znaczenie słowa pysk – jest to pojęcie odnoszące się do zwierząt “i wyłącznie do zwierząt” określające przednią część głowy wraz z otworem gębowym. Więc jaki by ktoś nie był wysoce niestosowne jest porównywanie ludzi do zwierząt i na pewno nie jest to objaw tzw. ogłady. Więc jeśli wypowiadasz się publicznie i jeszcze zarzucasz komuś brak ogłady czy poziomu to wymagaj tego również od siebie. Myślę, że istotne jest to, że powinno się walczyć o coś co jest tego warte i nie mówię, że popieram jak to ładnie określiłeś wielkiego pysku, ale czasem w wyniku emocji w dążeniu do ważnego celu, bo fakt posiadania straży jest dość istotną sprawą, mogą puścić nerwy, ale jednak nikt nikogo tam nie obraża. Straż jest pewnym zasobem bezpieczeństwa w naszej gminie więc chyba zrozumiałe jest, że chęć pozbycia się ich miejsca może wywoływać dyskusję.
   Nie byłoby całego “jarmarku” gdyby nie próbowano straży odbierać ich remizy na rzecz mniej istotnych od naszego bezpieczeństwa rzeczy. Rozrywka nam nie pomoże w razie wypadku. Weźmy sobie do serca stare mądre przysłowie – Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
   pozdrawiam serdecznie

   5
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *