zachmurzenie małe
12°
12°
piątek
fot. Gminne Przedszkole w Widzowie
Rekrutacja do szkół i przedszkoli zgodnie z planem
20 marca 2020 r. | 11:08
0

Mimo stanu epidemicznego na terenie naszego kraju, Wójt Gminy Kruszyna nie zdecydowała się wydłużyć rekrutacji do szkół i przedszkoli na terenie gminy Kruszyna.

Poniżej znajdziecie komunikat w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Rodzice w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz ograniczeniem związanym z niebezpieczeństwem zarażenia się koronowirusem COVID 19 informujemy, że  terminy rekrutacji nie ulegną zmianie i będą przeprowadzone zgodnie z harmonogramem które reguluje Zarządzenie nr 7/2020 Wójta Gminy Kruszyna z dnia 20 stycznia 2020 r.

Zmianie ulega sposób przesyłania i pobierania dokumentów rekrutacyjnych. Dokumenty (wnioski, oświadczenia) pobrać należy ze strony danego przedszkola, szkoły – adresy stron internetowych poszczególnych jednostek dostępne są na stronie Gminy Kruszyna w zakładce Oświata, a następnie  przesłać drogą elektroniczną – e-mailem w formie skanów, fotografii itp. na adres danej placówki.

Adresy e-mail placówek oświatowych:

  1. Gminne Przedszkole w Kruszynie – przedszkolekruszyna@wp.pl
  2. Gminne Przedszkole w Widzowie – gpwidzow@gmail.com
  3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lgocie Małej – splgotamala@interia.pl
  4. Szkoła Podstawowa w Kruszynie – spwkruszynie@gmail.com
  5. Szkoła Podstawowa w Widzowie – spwidzow@gmail.com
  6. Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Jackowie – szkolajackow@poczta.fm

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *