zachmurzenie duże
-2°
-2°
piątek
fot. OSP KSRG Kruszyna
Sarna przyczyną wypadku
07 maja 2018 r. | 10:08
0

Wczoraj przed godz. 20 na drodze krajowej nr 1 na wysokości Łęgu doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz sarna. W wyniku zdarzenia, jeden z samochodów wypadł z jezdni i zjechał do w pobliskich zarośli. Pomocy poszkodowanym udzielili m.in. druhowie z OSP Kruszyna, których działania polegały na na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu wsparcia psychicznego pasażerom samochodów.

Ruch przez pewien okres czasu odbywał się jednym pasem.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP KSRG Kruszyna.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. OSP KSRG Kruszyna

fot. OSP KSRG Kruszyna

fot. OSP KSRG Kruszyna

fot. OSP KSRG Kruszyna

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *