całkowite zachmurzenie
MWM Brzesko
Szykuje się kolejna podwyżka za odbiór odpadów
20 listopada 2020 r. | 12:12

Gmina Kruszyna ogłosiła przetarg na "Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Kruszyna". Szykuje się jeszcze większa podwyżką, gdyż gmina chce utrzymać status najdroższych śmieci w powiecie częstochowskim.

Obecnie za śmieci płacicie 27 zł za odpady segregowane i 54 zł za śmieci niesegregowane. Po przetargu zapłacicie pewnie jeszcze więcej.

Otwarcie ofert dziś, a rozstrzygnięcie w najbliższych dniach.

Jedna odpowiedź do “Szykuje się kolejna podwyżka za odbiór odpadów”

1. Mimi pisze:

Dziwne jest to że w innych gminach przetarg jest na min 1 rok a zazwyczaj na 2 lata u nas w gminie przetargi co pół roku a co za tym idzie podwyżka.