bezchmurnie
18°
18°
czwartek
UG Kruszyna
To nie Jadwiga Zawadzka zorganizowała koncert w Widzowie, tylko gmina!
06 stycznia 2023 r. | 11:10
1

To nie Jadwiga Zawadzka zorganizowała koncert w Widzowie. To nie wójt zapłaciła za Klasykę Polskiej Piosenki. Jadwiga Zawadzka nie wydała na to nawet złotówki. Za wszystko zapłaciła gmina Kruszyna i to gmina była organizatorem tej imprezy.

W związku z wnioskiem z dnia 21.12.2022 o udostępnienie informacji publicznej, w załączeniu przesyłam skan faktury za usługę – „honorarium artystyczne za przygotowanie (scenariusz i reżyseria) oraz wykonanie koncertu pt. .Tych lat nie odda nikt w dniu 18.12.2022 w Widzowie.

Ponadto wyjaśniam, że koncert był elementem promocji Gminy Kruszyna. Organizatorem koncertu była Wójt Gminy Kruszyna jako organ wykonawczy i realizator budżetu gminy, ustalanego corocznie uchwałą Rady Gminy Kruszyna. Działania promocyjne są jednym z wielu zadań własnych Gminy.

Koszty zorganizowania koncertu w całości pochodzą z budżetu gminy, a nie ze środków prywatnych Jadwigi Zawadzkiej jako osoby fizycznej - poinformowała sekretarz Małgorzata Wierzbicka.

Za honorarium artystyczne gmina zapłaciła 11 900 zł.

Poniżej faktura.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Jedna odpowiedź do “To nie Jadwiga Zawadzka zorganizowała koncert w Widzowie, tylko gmina!”

  1. Mikołaj pisze:

    Jak widać gmina bogata więc Wójt ze swoją świtą mogą się bawić za pieniądze podatników co tam najwyżej podniesi się podatki. Skala absurdu w tej gminie sięga już najwyższego poziomu gratulacje dla włodarzy

    15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *