zachmurzenie duże
-8°
-8°
poniedziałek
fot. facebook
Tomasz Maj kandydatem PiS na Posła RP
16 sierpnia 2019 r. | 17:32
4

Mieszkaniec Lgoty Małej - Tomasz Maj znalazł się na liście Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu z okręgu 28. Maj do Sejmu wystartuje z 8. pozycji.

Kandydatem PiS na senatora z naszego okręgu jest Ryszard Majer.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Tomasz Maj kandydatem PiS na Posła RP”

 1. Emil pisze:

  Chociaż raz będę miał na kogo głosować.

  16
  10
 2. Patryk pisze:

  Najlepszy kandydat!

  16
  5
 3. Jot pisze:

  To już będzie koniec świata ?

  10
  12
 4. Patryk pisze:

  ??‼️???‼️???‼️?
  Dlaczego warto głosować na Tomasza Maja❓❓❓
  Ponieważ jest kandydatem wszechstronnie wykształconym, znającym realia wielu dziedzin życia, a przez to doskonale przygotowanym do bycia Posłem na Sejm RP i godnego reprezentowania mieszkańców naszego regionu.
  Tomasz Maj ukończył ➡️Technikum Hutnicze ZSZ Nr 3 w Częstochowie, odbywając 5-letnią praktykę w częstochowskiej Hucie, dlatego tak bardzo zależy mu na przyszłości tej spółki i będzie zabiegał o przywrócenie jej dawnej świetności oraz roli w regionie i Polsce. Tomasz Maj może pochwalić się także ukończeniem ➡️Policealnego Studium Zawodowego w Częstochowie na kierunku Technik Administracji o spec. obsługi celnej, a także ➡️Wyższej Szkoły Języków Obcych i Ekonomii na kierunku Administracja o spec. Prawo Gospodarcze, gdzie obronił licencjat. Tytuł magistra uzyskał na ➡️Akademii Polonijnej w Częstochowie na Wydziale Ekonomicznym, spec. Międzynarodowe Stosunki Gospodarczo-Prawne. Następnie drogi zawiodły go do ➡️?Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, gdzie przeszedł szkolenie z zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego. Natomiast w częstochowskiej ➡️?Centralnej Szkole Państwowej Straży Państwowej odbył szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej – Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej. Tomasz Maj może pochwalić się również uczęszczaniem do ➡️Centrum Kształcenia Języka Angielskiego „College” w Częstochowie.
  Kandydat Prawa i Sprawiedliwości jest również mocno zaangażowanym lokalnym działaczem społecznym. Od 1994 r. jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Lgocie Małej?, pełniąc od 2015 r. funkcję Prezesa OSP oraz będąc jednocześnie członkiem Prezydium Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kruszynie. W 1995 r. Tomasz Maj był współzałożycielem Klubu Sportowego „Płomień” Lgota Mała⚽️.
  Od 2016 jest członkiem Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Częstochowie, a od 2017 skarbnikiem Zarządu Powiatu Częstochowskiego Prawa i Sprawiedliwości oraz Przewodniczącym Komitetu Gminnego Prawa i Sprawiedliwości w Gminie Kruszyna.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *