zamglenie
MWM Brzesko
Trwają konsultacje z mieszkańcami w sprawie nowej opłaty za śmieci!
25 stycznia 2021 r. | 10:52

Do 29 stycznia 2021 roku potrwają konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie nowej opłaty za odbiór odpadów. Wypowiedzieć może się każdy mieszkaniec gminy na specjalnie przygotowanym formularzu (można go ściągnąć STĄD).

Wypełniony formularz należy wysłać na adres ug@kruszyna.pl lub zanieść bezpośrednio do Urzędu Gminy Kruszyna.

Według propozycji Wójta, nowa opłata za śmieci segregowane ma wynieść 26 zł, a za śmieci niesegregowane 52 zł.

Uchwałę w tej sprawie znajdziecie TUTAJ.

Jedna odpowiedź do “Trwają konsultacje z mieszkańcami w sprawie nowej opłaty za śmieci!”

1. Mimi pisze:

Czy to ma być opłata od gospodarstwa czy od osoby czy jak. Bo artykuł rzeczowy jak wiekszosc