zachmurzenie duże
-3°
-3°
środa
pixabay
Trzy nowe przypadki koronawirusa w gminie Kruszyna
13 października 2020 r. | 11:13
1

Sanepid w Częstochowie poinformował o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w gminie Kruszyna. Osoby te przebywają w izolacji domowej.

Obecnie w gminie jest 10. przypadków zakażenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Trzy nowe przypadki koronawirusa w gminie Kruszyna”

  1. peacemeaker . pisze:

    ” przyjęto do wiadomości ” ! Takie napisy są dobre na deskach ” sławojki ” ale na stronie urzędu wyglądają śmisznie 🙂 chociaż złowrogo . Żeby spełniły swoją rolę czytający powinien wiedzieć o kogo chodzi . Chociażby po to żeby unikać tych osób lub powiadomić innych kiedy zobaczy je na ulicy . Idąc dalej , żeby sam mógł zareagować jeżeli wcześniej miał z nimi kontakt . Istnienie gminy jest znacznie bardziej niebezpieczne niż cała ta zaraza . Mi tam wystarcza tylko poczta , podatek też płaciłem na poczcie . Kościół tez jest super cała reszta nadaje się do kwarantanny .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *