zachmurzenie duże
19°
19°
poniedziałek
https://www.youtube.com/watch?v=LbFkeSjNZ-E
Urzędnicy sprawdzają ścieki mieszkańców
17 lutego 2023 r. | 12:23
0

Wójt Gminy Kruszyna poinformował o kontrolach zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Kruszyna. Podczas kontroli sprawdzane są umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach sprawdzana jest szczelność zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe w celu określenia ryzyka zanieczyszczenia wód gruntowych odciekami pochodzącymi z tych zbiorników.

W ramach prowadzonych kontroli mieszkańcy będą również wzywani do Urzędu celem okazania umowy oraz rachunków potwierdzających wywóz nieczystości ciekłych. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *