pochmurnie
-8°
-8°
poniedziałek
Według Wójta “W naszej gminie z roku na rok żyje się lepiej”
22 czerwca 2020 r. | 10:45
1

"W naszej gminie z roku na rok żyje się lepiej" tymi słowami zachęca Wójt Jadwiga Zawadzka do zapoznania się z raportem gminy za 2019 rok. Zawadzka nie wspomniała, że ludzie mają coraz mniej pieniędzy, a gmina coraz więcej kredytów. Zawadzka nie wspomniała, że stan dróg w gminie jest fatalny, a będzie jeszcze gorzej. Zawadzka nie wspomniała również o konfliktach, które wywołały jej decyzje. Jest coraz lepiej.

Z raportem o stanie gminy możecie zapoznać się TUTAJ.

Niestety, jest to laurka przygotowana przez władzę. Rzeczywistość jest zupełnie inna.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Według Wójta “W naszej gminie z roku na rok żyje się lepiej””

  1. Bolo pisze:

    Po pierwsze chyba jesteś ślepy jeśli nie widzisz poprawy chodzi o warunki zewnętrzne co ma wójt do tego że ktoś stracił pracę po drugie jeśli już piszesz p….e Zawadzka to dodaj Pani bo mógłbyś jej synem być .Zero jeszcze raz zero redaktorzyna

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *