zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
wtorek
WOŚP w Kruszynie
28 stycznia 2022 r. | 12:24
0

W  niedzielę 30 stycznia 2022 r odbędzie się XXX jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Kruszyna po raz dziesiąty będzie grała z najpiękniejszą orkiestrą świata. Hasło tegorocznego Finału brzmi:

„Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”

Sztab w Kruszynie już działa od kilku tygodni. Przygotowujemy w ramach naszych możliwości atrakcje na tą wyjątkową styczniową niedzielę. Mamy zarejestrowanych 10 wolontariuszy, to uczniowie naszych szkół. Wolontariusze wyruszą na ulice poszczególnych miejscowości już wcześnie rano w niedzielę 30 stycznia. Kwesta będzie trwała cały dzień.

Sztab w Kruszynie otrzymał z Fundacji WOŚP, jak co roku, kilkanaście orkiestrowych gadżetów.  Licytacja odbywa się online. Na FB utworzona jest grupa Gmina Kruszyna – Sztab 2260 WOŚP (link do grupy wosp.kruszyna.pl), na której zaprezentowane są wszystkie przedmioty do licytowania.

Bardzo prosimy o dołączenie do grupy i wspólną zabawę. Każdy kto dołączy będzie mógł zapraszać swoich znajomych i w ten sposób grupa stanie się bardzo liczna, co zagwarantuje wylicytowanie wszystkich gadżetów. Zakończenie licytacji zaplanowaliśmy na 30 stycznia 2022 godz. 12.00.

Pieniądze można wpłacać za pomocą e-skarbonki. Adres do eskarbonkieskarbonka.kruszyna.pl (płatność elektroniczna na konto Fundacji WOŚP). W okienku „w tym miejscu podaję imię” należy wpisać swoje imię oraz nazwę i opis wylicytowanego przedmiotu. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *