zachmurzenie duże
-1°
-1°
wtorek
Wszystkie podróże Jadwigi Zawadzkiej
25 kwietnia 2018 r. | 12:16
1

Przez cały ubiegły rok Wójt Jadwiga Zawadzka była 29 razy w różnych delegacjach. Głównie jeździła "na chwilę" do Częstochowy. Zawadzka była również w Gidlach, Radomsku, Jaworze, Kłomnice, Warszawie, Pankach i Toruniu. Większość to udział w zjazdach i konwentach. Aż ciśnie się na usta pytanie, ile z tych wyjazdów przyczyniło się do poprawy jakości życia Mieszkańców? Obawiam się, że żaden...

Delegacje Wójta znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wszystkie podróże Jadwigi Zawadzkiej”

  1. Gabriel Zasępa pisze:

    Pani wójt za bardzo się nie przepracowała, dlatego zamiast rozwoju mamy regres.

    1
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *