zachmurzenie duże
poniedziałek
Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna
06 września 2018 r. | 10:49
12

Pytacie mnie o wykształcenie waszych radnych. Urząd Gminy Kruszyna robi z tego wielką tajemnicą, zasłania się tym, że nie posiada tak szczegółowych informacji. Jednak urząd przesłał mi ogólną informację na temat wykształcenia. Z 15. tylko czworo radnych posiada wyższe wykształcenie. Ośmiu radnych jest po liceum, dwóch po zawodówce i jeden po szkole podstawowej.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Czy Pana zdaniem wykształcenie ma coś wspólnego z odbywaniem dobrej służby jako radny?
  Tylko osoby z wykształceniem wyższym mogą być Radnymi?
  Te Pana posty są śmieszne….
  Ps. Ja osobiście posiadam wykształcenie wyższe i nie uważam, że poziom zdobytego wykształcenia zmienia znacząco poglądy na sprawy samorządowe.

  11
  35
 2. Ala pisze:

  A ja z kolei uważam że w dzisiejszych czasach jednak wykształcenie jest ważne i dobrze by było żeby nasi reprezentanci mieli chociaż średnie, ponieważ poziom wypowiedzi niektórych radnych jest sesjach rady jest delikatnie mówiąc żenujący.

  69
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Jeśli mówimy o wykształceniu to w dzisiejszych czasach wyższe wykształcenie prawie nic nie znaczy, bo to zależy od Uczelni i po Częstochowskiej Politechnice i po Wrocławskiej i po Warszawskiej mamy wyższe wykształcenie. Tylko czemu nie po każdej chcą zatrudnić ludzi na odpowiedzialnym stanowisku. Więc jeśli Pani uważa ze cyt. “chociaż średnie wykształcenie” to jest jakiś punkt wytyczny to gratuluję. Myślę że człowieka ocenia się jednak po innych cechach a nie ostatecznie po wykształcenie.

 3. Andrzej pisze:

  A ja chciałbym wiedzieć co sobą reprezentuje (wykształceniem) np Radna Domagała, Radny Kowalski, Radny Łapeta i pozostali łącznie z ukończona szkoła, żeby się nie okazało że część robiła średnie np. “Kupując” oceny w szemranych liceach

  28
  4
  • *** pisze:

   Do Andrzeja szemrane licea na pewno do takiego liceum chodziłeś skoro wiesz że szemrane? Czasami więcej w głowie nie na papierku a po za tym musisz mieć poparcie u ludzi a nie papierek z wieczorówki !!!

   4
   2
  • Mieszkaniec pisze:

   Jestem ciekaw jakie wykształcenie ma Pan bo chyba niezbyt wysokie bo inteligentny człowiek raczej nie poniża innych osób w ten sposób. Kiedy nie mają możliwości się obronić, i nawet nie weźmie Pan poprawki na to ze większość z tych ludzi wychowywała się i kształcił w trochę innych czasach gdzie oświata wyglądała inaczej. Nie jak dziś gdzie na studia może pójść każdy i mieć papierek w ręku a w głowie nic.

 4. *** pisze:

  Do Andrzeja jak twoje wykształcenie przekracza wszelkie normy to startuj na radnego ciekawe kto cię wybierze no chyba ze świadectwem zdanej matury przyklejonym na czole :

  4
  2
 5. Andrzej pisze:

  No właśnie po niektórych komentarzach widać kto ledwo podstawówkę skończył.

  2
  3
 6. *** pisze:

  Do Andrzeja i tutaj się mylisz na dal się uczę (studiuję) nie tak jak ty fartem papierek zdobyty w szemranej szkole! Ale z ciebie kolo zazdrościsz tym radnym bo ciebie nikt nie wybierze? Co do twojego wykształcenia i kultury to troszkę ma do życzenia ludzie wykształceni mają kulturę a u ciebie jej brak!

 7. Policeman pisze:

  Andrzej na Prezydenta !!!! Hahaha

 8. *** pisze:

  Do Mieszkaniec. Szacunek dla takich ludzi jak pan, oby więcej takich w naszej gminie pozdrawiam !!!

 9. Gość pisze:

  Szanuj innych a ,sam szanowany będziesz !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *