zachmurzenie duże
-8°
-8°
poniedziałek
fot. facebook.com/osp.kruszyna/
Wypadek na A1 na wysokości Łęgu
28 maja 2021 r. | 11:42
1

Dziś rano na A1 na wysokości Łęgu w gminie Kruszyna doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu dostawczego. Pojazd marki Volkswagen Transporter nagle zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierowca z lekkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Częstochowie.

Sprawę wyjaśnia częstochowska policja.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. facebook.com/osp.kruszyna/

 Jedna odpowiedź do “Wypadek na A1 na wysokości Łęgu”

  1. Co to jest pisze:

    Osoba piszaca jak i redagująca taki artykuł, były pod wpływem dziwnych bodźców bądź też substancji. Aż nie przyjemnie czyta się takie informacje gdzie nie ma ładu i składu.

    Dziś rano na A1 na wysokości Łęgu w gminie Kruszyna doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu dostawczego. Pojazd marki wypadek Volkswagen Transporter nagle zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierowca z lekkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Częstochowie.

    Sprawę wyjaśnia częstochowska policja.

    PAWEŁ GĄSIORSKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *