zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Wywieś flagę na Święto Narodowe Trzeciego Maja
30 kwietnia 2018 r. | 10:36
1

Urząd Gminy Kruszyna zachęca wszystkich Mieszkańców Gminy do wywieszenia flag na czas zbliżających się świat 1 i 3 maja. Polaków wyróżnia bardzo silne poczucie tożsamości narodowej, przywiązanie do biało-czerwonych barw.

Dla nas są one symbolem dumy i wolności. Flaga towarzyszy nam we wszystkich ważnych chwilach, podniosłych uroczystościach, w momentach wzruszeń i radości.

Biało-czerwone barwy łączą wszystkich Polaków.

Zaprezentujmy biało-czerwone flagi w najbliższych dniach ze szczególnym honorem ze względu na przypadającą w tym roku 100 rocznicę odzyskania niepodległości.Jedna odpowiedź do “Wywieś flagę na Święto Narodowe Trzeciego Maja”

  1. Gabriel Zasępa pisze:

    Urząd zapomniał o 2 maja i dniu flagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *