zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Za kadencji Zawadzkiej zamknęło się aż 100 firm!
29 maja 2018 r. | 11:58
4

Od 2011 roku, czyli miesiąc po tym jak Wójtem została Jadwiga Zawadzka, do maja 2018 roku w gminie Kruszyna zamknęło się aż 100 firm, a aż 183. podmiotów zawiesiło wykonywanie swojej działalności. Wszystko przez to, że gmina Kruszyna przestała być przyjazna dla przedsiębiorców. Żadnych ulg, żadnych udogodnień. Kruszyna nie jest przyjazna dla firm.

Czy Wójt Jadwiga Zawadzka "zabiła" lokalny przemysł? Czy gmina Kruszyna jest aż tak zła na prowadzenie na jej terenie działalności gospodarczej?

Zobaczcie informację w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Za kadencji Zawadzkiej zamknęło się aż 100 firm!”

 1. Tyteh pisze:

  cofamy gminę do prlu

  2
  2
 2. john pisze:

  żeby było obiektywnie pasowałoby uzupełnić informację o liczbę nowych firm… są firmy sezonowe, gdzie w ciągu roku kilkakrotnie zawieszają swoją działalność… tak więc firma się otwiera, za m-c zawiesza, za dwa znów odwiesza i już mamy trzy wpisy do CEDIG…

 3. john pisze:

  Dokładnie tak właśnie jest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *